Top 12 nejlepších elektrických kol pro město

Aby se zbavili přebytečného tuku, měli vyrýsované tělo nebo si prostě jen zachovali zdraví nebo se mohli snadno pohybovat po městě , mnozí se uchylují ke sportu s elektrokoly. Málokdo z těchto uživatelů ale ví, které z těchto zařízení je pro ně nejlepší.

Aby byla zajištěna ochrana spotřebitele, je prováděno mnoho testů k zajištění kvality tohoto sportovního vybavení. Chcete si nějaký pořídit, ale nevíte, který si z široké nabídky na trhu vybrat? Použijte naše srovnání k nalezení toho, co potřebujete. Najděte naši nabídku elektrokol na pár kliknutí a vyberte si podle svého použití a cílů.

12 nejlepších elektrických kol pro město

Aktuální nejprodávanější:

Náš přístup

Nejsme závislí na žádné organizaci (strana prodejce, výrobce, poskytovatel služeb, značka nebo laboratoř). Naše srovnávací tabulky a testy provádíme ve spolupráci s externími partnery. Pravidelná aktualizace produktového katalogu spolu s konkurenčními informacemi nám umožňuje nabízet modely velmi dobré kvality a za maximálně férovou cenu, zejména díky analýze zákaznických hodnocení. Kliknutím sem se dozvíte více.

Co je elektrokolo?

VIVI E Bike Elektrofahrrad, 26 Zoll Ebike Mountainbike...

Viz Cena

Nenechte se mýlit, k pohybu elektrokola musíte šlapat. Někteří výrobci proto preferují označení elektrokolo.

Jinými slovy, není to nic jako elektrický skútr. Od tradičních kol se liší tím, že má elektromotor a baterii, která jej pohání . Je to nejlepší dopravní prostředek pro pohyb na střední vzdálenosti při minimalizaci námahy , jak potvrzují četné názory a testy uživatelů.

Všimněte si, že první elektrokola pocházejí z 30. let minulého století, ale trvalo téměř 70 let, než si je uživatelé oblíbili. Nejčastěji je používají Číňané , protože ze 430 milionů elektrokol v oběhu je 60 milionů v Číně.

Anotace:

Pečlivé srovnání vám umožní najít ten nejlepší model, ten s nejlepší autonomií, ten s nejkrásnějším designem nebo dokonce ten lehký, který potřebujete.

Jak funguje elektrokolo?

Jak již bylo zmíněno v tomto srovnání, elektrokolo je kolo , které má elektromotor na středové konzole nebo v kolech, takže je lepší než klasické kolo .

Tento motor je napájen baterií. Nutno podotknout, že elektrokolo nebude fungovat, pokud nebudete šlapat. Elektrická asistence pouze doprovází šlapání, aby omezila snahu cyklisty. Tato podpora bude přizpůsobena potřebám uživatele pro lepší manipulaci.

Později v tomto srovnání objevíte důvody , proč je toto zařízení mezi uživateli tak oblíbené .

Výhody a oblasti použití

Elektrokolo je mnohem praktičtější než klasické kolo v tom, že vám umožní dělat mnohem více věcí ve vašem každodenním životě .

Nejen, že ušetříte čas, ale také budete mít méně námahy, zvláště pokud musíte cestovat na dlouhé vzdálenosti, což je pro vás lepší. Výhody , které nabízí elektrokolo, jsou četné a specifické pro každého uživatele.

Tím, že se vybavíte elektrokolem, se zcela změní váš životní styl . Ve skutečnosti elektrický model vyžaduje pravidelnější údržbu než klasický, kupř. B. brzdy, zadní světla atd. Navíc má toto kolo pozitivní dopad na vaši uhlíkovou stopu, protože nezpůsobuje znečištění .

Jaké typy elektrokol existují?

Elektrokolo nabízí uživatelům lepší a opravdový komfort zejména pro ty, kteří se chtějí volně a ekologicky pohybovat.

Na trhu a v tomto srovnání jsou samozřejmě různé kategorie elektrokol. Ve skutečnosti je toto přepravní zařízení vhodné pro každý vkus a použití.

Od elektrických kol pro turistiku až po silniční kola pro milovníky rychlosti, skutečně existuje něco, co splní očekávání všech uživatelských profilů . Bez ohledu na povahu vašich cílů si musíte vybrat z následujících nejlepších modelů .

Elektrokolo do města

Říká se mu také holandské kolo nebo vzpřímené kolo. Jeho výhodou je snadný přenos, ultra pohodlné sedlo a zvýšená řídítka pro lepší jízdu . Je to ideální elektrokolo pro přepravu potravin nebo jedné osoby, ale nezapomeňte si koupit zámek na kolo.

Anotace:

Podle některých názorů , které do tohoto srovnání zařazujeme, je elektrokolo praktické na krátké cesty (z domova do práce). Podle provedených testů však není vhodný na dlouhé vzdálenosti, protože je mnohem těžší a únavnější šlapat s prázdnou baterií.

Hybridní elektrické kolo

Je všestrannější než Holanďan . Díky ergonomickému sedlu a sportovnějšímu designu je vyhrazen pro volný čas a outdoorové výlety.

Přesto je podle některých názorů vyplývajících z rozsáhlých testů také lepší ve městě než na drsných stezkách.

Elektrické horské kolo

Elektrické horské kolo je vhodné do každého terénu . Dá se tedy použít kdekoli. Je to nejlepší ze všech motorek v tomto srovnání, zvláště pokud jste sportovní. Neváhejte a otestujte toto kolo, pokud budete mít příležitost .

Závodní elektrické kolo

Anotace:

Toto kolo je také pro skvělé sportovce, kteří rádi najezdí kilometry. Díky motoru budou snáze vyjíždět do kopců a strmých svahů. Závodní kolo je model, který vám nejlépe vyhovuje, pokud jste sportovně založení .

Podle značky a typu použití kol existují elektrokola s tenkými nebo velmi širokými plášti. Nejlehčí váží jen 5 kilo, nejtěžší až 30 kilo .

Takto se testuje elektrokolo

Vzhledem k tomu, že jde o inovativní dopravní prostředek, nebude snadné se pro tento typ kola rozhodnout , zvláště pokud je to váš úplně první nákup. Díky tomuto srovnání najdete tituly, které vám umožní vybrat si tu nejlepší . Kritéria, která je třeba před nákupem zvážit, jsou následující .

Bicí

Názory na nejlepší baterii se liší, protože zatímco někteří uživatelé tvrdí, že lithium-iontová baterie je nejlepší, jiní dávají přednost baterii NiMH .

Tyto dva typy baterií jsou ekvivalentní z hlediska výkonu, ale baterie NiMH představuje vážné problémy s recyklací . Pokud je to možné, požádejte při nákupu o další informace o testu baterie.

Svou baterii musíte vybírat pečlivě, protože pokud si to po několika měsících rozmyslíte, bude vás stát nákup nové hodně peněz .

motor

Elektrokola mají motor s průměrným výkonem 250 W. Jak motor funguje, je poměrně složité na pochopení, ale pro jednoduchost je elektrická asistence tohoto zařízení úměrná úsilí uživatele.

Anotace:

Čím více šlapete, tím větší podporu získáte. Když kolo poprvé otestujete, budete vědět, jakou cenu má jeho motor.

Režim podpory

Máte na výběr mezi podporou vše nebo nic, která dává obrovskou podporu hned od začátku, a progresivní podporou, která se dávkuje podle vašeho úsilí. Podle názorů by ženy spíše preferovaly druhou možnost, zatímco ženy preferovaly první možnost .

Časté nedostatky a nedostatky – „Na co si dát pozor při koupi elektrokola?“

Vivi Electric Bike, 26 Inch Ebike 250W Motor Electric Bike,...

Viz Cena

Hmotnost je kritériem, které je třeba při nákupu elektrokola pečlivě zvážit.

Těžký model může ve skutečnosti znamenat, že je výkonný, a proto nevyžaduje velké úsilí při šlapání . Těžké kolo však s sebou může přinést i ergonomické problémy, které jej činí velmi nepraktickým pro každodenní použití.

Testy některých uživatelů ukazují, že čím je kolo lehčí, tím snáze se s ním manipuluje . Proto se říká, že výběr elektrokola závisí především na životním stylu .

Výhody a nevýhody popsané v recenzích zákazníků

Výhody elektrokola 

 • Omezené náklady na nabíjení : Ve srovnání s cenou paliva automobilů a skútrů je cena nabíjení elektrokola nižší. Používání elektrokola vám pomůže splatit váš měsíční rozpočet na palivo.
 • Omezené náklady na údržbu : Sníží se také náklady na údržbu. Údržba elektrokola je pouze 10 € měsíčně, bez ohledu na model. Vlastně se udržuje jako klasické kolo.
 • Výkonné a pohodlné kolo: elektrokolo umožňuje jízdu i ve větru, takže nemusíte měřit rychlost větru. Usnadňuje také překonání žeber. A pokud jste zvyklí vozit své děti a své potraviny s sebou, je elektrokolo tím nejlepším ekologickým dopravním prostředkem, který máte k dispozici. Většina názorů shromážděných na spotřebitelských portálech se točí kolem tohoto zásadního argumentu.
 • Ekologický dopravní prostředek : Elektrokolo je nejekologičtější dopravní prostředek, který můžete použít.
 • Tichý dopravní prostředek : I když si s ním budete hrát, elektrokolo nevydává žádný hluk. Otáčí se tiše jako běžná jízdní kola.
 • Dopravní prostředek bez administrativních omezení : k jízdě na kole nepotřebujete řidičský průkaz, registraci a ještě méně technické kontroly. Správná údržba vašeho kola je však životně důležitá pro vaši osobní bezpečnost. Stejně jako na klasických kolech musíte jet po cyklostezkách a nikdy nezapomenout na helmu.
 • Skvělý dopravní prostředek pro zdraví : ano, elektrokolo vám umožňuje ovládat své úsilí, ale to neznamená, že když na kolo nasednete, neuděláte to. Není lepší sport než jízda na kole, který vám prodlouží délku života, souhlasíme.
 • PRODLOUŽIT CYKLUS : Motor pomáhá prodloužit čas, který strávíte na kole.

Nevýhody elektrokola

 • Cena : Přestože elektrokola vyrábí mnoho značek, jejich cena zůstává poměrně vysoká. Najdete je od 500 €, ale ty nejlepší stojí mezi 1200 a 3500 €.
 • Crunching Weight : Hmotnost těchto kol není zanedbatelná. Ve skutečnosti jen baterie váží 5 kilo. Spolu s hmotností rámu může kolo vážit mezi 10 a 30 kilo. Ale na silnici ta hmotnost nehraje roli kvůli podpoře.
 • Dopravní prostředek, který není příliš ergonomický : přeprava se zdá být docela obtížná, pokud musíte nejprve jet veřejnou dopravou. Uživatelé jej proto používají, jakmile opustí domov.
 • Autonomie ke sledování : Pokud vám po cestě dojde baterie, budete muset vynaložit velké úsilí, abyste si elektrokolo přivezli domů.
 • Design : Některé motocykly mají krásný design, ale jsou příliš mužné a sportovní. Návrháři by měli nabízet exkluzivní modely pro ženy.
 • Pravidelná údržba : Skutečnost, že se tato kola snadno udržují, je v žádném případě nezbavuje každodenní nebo týdenní údržby.
 • Doba nabíjení baterie: Chcete-li využít dostatečné autonomie, je nutné baterii nabít, ale úplné nabití trvá nejméně 10 hodin.
 • Skládací elektrokola zůstávají těžká : I když jsou některé modely skládací, hmotnost zůstává značná.
 • Příliš mnoho modelů na trhu : S tolika možnostmi na trhu je pro některé uživatele obtížné vybrat nejlepší elektrokola.
 • Zneužívání elektrických kol : Někteří uživatelé jsou zklamáni svými nákupy, protože si mysleli, že by nikdy neměli šlapat na svých elektrokolech.

Alternativy k elektrokolům

Nejlepší alternativou k elektrokolu je skládací elektrokoloběžka , která je nejen ekologická, ale také cenově dostupná .

Skládací elektrokoloběžka, stejně jako klasické kolo a elektrokolo , zabírá ve vaší domácnosti málo místa a vyžaduje velmi malou údržbu .

Pokud vás elektrokoloběžka zaujala, neváhejte a porovnejte stávající modely .

Internet nebo specializované obchody: Kde si mám koupit elektrokolo?

Internet je zlatým dolem pro rekreační zařízení a zařízení pro dojíždění, jako jsou elektrická kola.

Na specializovaných i obecných stránkách najdete různé kategorie elektrokol, které jsou v současnosti nejoblíbenější .

Pokud máte obavy o kvalitu nabízených produktů, mějte na paměti, že na zboží, které nakupujete na internetu, se vztahují stejné záruky jako na zboží, které kupujete ve specializovaném obchodě .

Anotace:

Elektrokolo je drahé, často je levnější porovnávat ceny online a najít ty nejzajímavější akce .

Často kladené otázky

K čemu slouží elektrokolo?

Jde o inovativní dopravní prostředek, který vám umožní urazit kilometry bez přílišné námahy.

Šlapete na elektrokole?

Ano, je to především kolo s pedály. U některých modelů se elektrická podpora spustí pouze po sešlápnutí pedálu.

Kolik stojí elektrokolo?

Cena elektrokola se liší v závislosti na značce a kvalitě komponentů. Pokud jsou základní modely nabízeny za 500 EUR, nejvyšší modely jsou k dispozici od 1 000 do 30 000 EUR. Chcete-li najít model, který vyhovuje vašemu rozpočtu, je na místě srovnání.

Jak rychle dokážete jet na elektrokole?

Můžete jet, jak chcete, ale asistence usíná při 25 km/h.

Lze elektrokolo používat bez motoru?

Ano, elektrokolo je docela možné používat bez motoru a to i na velmi těžkých modelech.

Umíte s elektrokolem jezdit po cyklostezce?

Z regulačního hlediska zůstává elektrokolo jízdním kolem. Můžete se proto vydat po cyklostezce.

Mám na elektrokole nosit helmu?

Jelikož se nejedná o koloběžku, nošení helmy na elektrokole není povinné, ale i tak je pro vaši bezpečnost vysoce doporučeno.

Jak se baterie nabíjí?

Baterii lze nabíjet přímo na kole nebo ji můžete rozebrat a připojit do elektrické sítě.

Jaké výhody elektrokolo nabízí?

Cvičení na elektrokole je dobré pro zdraví i pro životní prostředí.

Jak daleko můžete jet na elektrokole?

Vzdálenost závisí na elektrokole, ale v zásadě byste s tímto způsobem dopravy měli být schopni ujet průměrnou vzdálenost 80 km v elektrickém režimu. Je jen na vás, abyste si vybrali kolo podle toho, jak ho chcete využít, ale v každém případě musíte provést srovnání, abyste si koupili co nejlépe.

Populární nejlepší elektrokola do města