Top 5 nejlepších břišních pásů

Máte chuť na ploché břicho nebo čokoládové tyčinky, aniž byste vstali z pohovky?

Záliba v břišním pásu bez gelu?

Zbavte se konečně těch tvrdohlavých jablek lásky! (ale správným způsobem)

Ve skutečnosti je to téměř možné, pokud jednou za čas vstanete z pohovky. Břišní pásy elektrostimulací nabízejí vynikající výsledky a dodržují své sliby, ale kromě zdravého životního stylu a pravidelné aktivity.

Vysílání elektrických „šoků“ stimuluje sval a dává mu pracovat. Je to vážné, ale tyto otřesy nikdy nebudou dostatečně silné (vyžaduje bezpečnost), aby procvičily sval v kulturistickém stavu.

Takže toto je skutečná, ale omezená údržba, pokud nebudete dělat nic jiného. Hledali jsme 5 nejlepších břišních pásů , které jsou vhodné jak pro kulturistiku, tak pro hubnutí.

Nejlepší bederní popruhy

Díky této technologii, používané kromě minima cvičení, je možné dosáhnout plochého břicha s minimální námahou.

 • Představte si, že posilujete břišní svaly za 20 minut/den z pohodlí vaší pohovky.
 • Představte si pás, který vás podporuje ve vašem úsilí budovat svaly a zhubnout.
 • Představte si budování svalů, aniž byste se museli potit nebo mučit.

Zde je žebříček nejlepších břišních pásů. Počet dostupných kopií a cena mohou být omezeny.

Aktuální bestsellery:

1- Slendertone Abs 7 – Nejlepší elektrostimulační břišní pás

Slendertone Bauchmuskeltrainer Abs7

Viz Cena

Slendertone Abs7 je pás se smíšeným jádrem vhodný pro muže i ženy. Díky své patentované technologii slibuje skutečné výsledky a dává vám příležitost procvičit 480 břišních svalů bez pohybu za pouhých 20 minut! Tento pás prošel nezávislým klinickým testováním Dr. Porcari Ph.D. Profesor na University of Wisconsin v USA.

10 programů a 150 úrovní intenzity pro nalezení plochého břicha a budování hlubokých svalů . 100 % uživatelů hlásí výsledky po 4 týdnech. To je povzbudivé. Je to skvělé zařízení a chceme, aby bylo bez gelu.

Cena : €

Služby
 • špičkový pás
 • 10 programů + 150 stupňů intenzity
 • není potřeba žádný gel
 • dermatologicky testováno
Nevýhody
 • Abyste z nich měli prospěch, musíte své programy ovládat
 • Čas od času si kupte lepicí elektrody

 

2- ZHENROG – posilovací pás na břicho

ZHENROG EMS Muskelstimulation Elektrostimulation Abs...

Viz Cena

Elektrostimulátor ZHENROG je všestranné a velmi tenké zařízení , které si můžete dát pod oblečení . Nabízí nástavce na paže nebo jiné části těla.

Ať tak či onak, tuto skutečnou svalovou náplast lze umístit na jakoukoli část vašeho těla. Funguje na baterii a dálkové ovládání umožňuje používat 3 části samostatně.

Denní použití 20 minut odpovídá 2 km běhu, 60 sedy-lehům, 30 minutám plavání a 15 týdnům diety. Gelové listy by měly být čas od času vyměněny (25 až 30 aplikací). Tip: Spusťte je pod vodou, abyste prodloužili jejich životnost.

Cena : €

Služby
 • 6 funkčních režimů
 • Rádiové dálkové ovládání pro nastavení odporu
Nevýhody
 • Vodivá gelová vratná linka (dodává se s prvním nákupem)

 

3- Slendertone Abs 5 – Efektivní a cenově dostupný břišní pás

Slendertone Unisex Elektro-muskel-stimulation Abs 5...

Viz Cena

Podle našeho názoru je břišní pás Slendertone Abs5 dobrým kompromisem : 10 programů a 130 úrovní intenzity se samolepicími elektrodami, na programování je potřeba si zvyknout, ale svou práci plní. je lehký, ale trochu krátký (117 max). Funguje na baterie a náhradní elektrody lze koupit za férovou cenu.

Slendertone tvrdí , že po 6 týdnech vykazuje zvýšení síly a odolnosti břicha . Stejně jako Abs 7 i tento břišní pás prošel klinickými testy doktora Porcariho.

Cena : €€

Služby
 • ulehčit
 • jednoduchost
 • unisex
Nevýhody
 • jeho krátká velikost
 • výměna elektrod
 • vyžaduje 3 baterie (součástí balení)

 

4- Shengmi – kulturistický pás pro elektrostimulaci břicha

Shengmi-ABS-Trainer-Gürtel, Bauchmuskeln-Toner, für Herren...

Viz Cena

Bederní pás SHENGMI nabízí kompletní práci s balíčkem vše v jednom, který nabízí bederní pás, ale také dva malé popruhy na paže.

Tento pás zpevňuje oblast břicha, spaluje tuky a nahrazuje je svaly. Obsahuje 10 programů a 13 úrovní intenzity s dobíjecí baterií a USB nabíječkou. Výsledky jsou viditelné po 2 týdnech používání.

Je to diskrétní a snadno se na to zapomene. Například je možné jej použít pod oblečením při přepravě. Tohle je jen recenze, která nesedne každému.

Cena : €€

Služby
 • dobrá vodivost
 • dlouhá výdrž baterie
 • diskrétní
Nevýhody
 • zacházet opatrně
 • vodivý gelový systém

 

5- Beurer EM35 – bederní pás bez gelu

Beurer EM 35 Bauchmuskel-Gürtel, EMS Training, 4...

Viz Cena

Beurer EM35 bederní pás mě zaujal, protože nabízí prodloužení pouze o 40 cm , tzn. H. 140 + 40 = 180, což umožňuje jeho použití i osobám s určitou nadváhou. To je důležitý detail.

Beurer EM35 už podle mě není dostupný, je to bestseller a nejprodávanější bederní pás na světě. Má 5 programů se 40 úrovněmi intenzity v přímém kontaktu (žádný gel nebo elektrody). Současně stimuluje svaly centrálního a laterálního břicha. Ideálně doprovází program na hubnutí nebo kulturistiku. 4 elektrody jsou umístěny na úrovni břišního pásu vašeho těla.

Je o něco méně efektivní než ostatní, ale také je mnohem snazší a příjemnější na používání , díky čemuž je velmi pěkný. Beurer EM35 je vhodný pro ženy i muže a také není drahý.

Cena : € €

Služby
 • rozšiřitelný
 • Není potřeba žádný spotřební materiál (žádný gel)
 • Funkce uložení tréninku
 • omyvatelný
Nevýhody
 • vyžaduje 3 baterie
 • žádné dálkové ovládání
 • Používejte pouze v klidu

 

Výhody bederních pásů

Břišní popruhy jsou skvělým doplňkem každodenního cvičení a fungují. Nečekejte zázraky používané samostatně, ale při zdravém životním stylu nabízejí skutečné výsledky.

Náš oblíbený bederní pás pro lidi s nízkým rozpočtem je Beurer EM 35, protože je pevný, jednoduchý, pružný a hlavně nevyžaduje žádný spotřební materiál. Je o něco méně efektivní než gelové pásy nebo elektrody, ale nemusíte řídit zásoby, abyste z toho měli prospěch. Má také dobrou životnost.

Zkrátka je to volba, ale Beurer EM35 je bederní pás s velmi dobrým poměrem ceny a výkonu a tisíci spokojených zákaznických hodnocení. >>>>> Přečtěte si recenze +1500 zákazníků zde na Amazon .

Pro lepší kvalitu nabízí Slendertone abs 7 spokojenost, umožňuje pracovat do hloubky a má více programů

Bederní pás Slendertone


Závěr: Jaký je nejlepší břišní pás?

Na závěr zdůrazním důležitost výběru  správného břišního pásu .

Jsou břišní pásy účinné? Břišní pásy využívají muži i ženy. V žádném případě se nejedná o zázračné pásy, zasáhnou vedle fyzické aktivity jako je eliptický trenažér či jakákoliv jiná, ale jejich výhody při hubnutí jsou zaznamenány a skutečně pomáhají zpevnit a zpevnit břišní pás.

Jako vždy u tohoto typu příslušenství by vás cena neměla ovlivnit, ale měli byste počítat s tím, že nejlepší břišní pásy vyžadují spotřební materiál jako gel nebo náhradní elektrody. Pokud zanedbáte svůj inventář, nebudete moci z opasku vytěžit maximum.

Podstoupíte riziko zamilovanosti, která se po týdnu roztrhne? 

Myslete také na tuhost, o té se moc nemluví, ale bederní pásy procházejí zkouškou a cílem je, aby ten váš byl odolný. Vyberte si jeden z naší nabídky a zaručte svou spokojenost.

Nejlepší břišní pásy by měly kombinovat výkon, sílu a efektivitu. Je lepší investovat do vážného modelu, který vás bude provázet po dlouhou dobu. Myslete na pohodlí elektrostimulačního pásu, který vám pomůže vytrvat a dosáhnout plochého břicha.

Pokud plánujete používat bederní pás každý den, pořiďte si kvalitní pásek, abyste nebyli rychle zklamáni nedostatkem výsledků. Přesto musíme uznat, že dělat sedy lehy na pohovce nebo se pohodlně usadit na matraci je docela fajn.

Hodnocení zákazníků

Je důležité porovnat recenze zákazníků, abyste si mohli koupit nejlepší bederní pás. Ještě jste nenašli model svých snů?
Kliknutím sem zobrazíte zákaznické recenze našeho oblíbeného modelu.