4 nejlepší silniční kola (nejlepší hodnota za peníze)

Chcete kvalitní silniční kola? Chcete lehké a pevné uhlíkové vlákno pro více zábavy?

Mám řešení!

Vybrat silniční kolo je vždy těžké. Ve skutečnosti musíte vzít v úvahu mnoho parametrů. Určitě není snadné je asimilovat, když začínáte. Všimněte si však, že silniční kolo se nekupuje spontánně. Proto musíte nejprve zkontrolovat svůj rozpočet.

Ideální silniční kolo nabízí funkce, které potřebujete, a nabízí vynikající hodnotu za peníze.

Ve srovnání se všemi značkami na trhu není snadné se orientovat. Kvůli tomuto přetížení informacemi se mnozí ztrácejí ve svých volbách. Nepropadejte panice, nejlepší poměr cena/výkon je karbonové kolo SAVA HERD6. Vybrali jsme pro vás však i další modely silničních kol. Velmi zajímavé.

Srovnání nejlepších silničních kol za nejlepší cenu

Jaké silniční kolo s dobrým poměrem ceny a výkonu byste si měli vybrat?

1 – KS Cycling 230 R Piccadilly Noir 28 : nejlepší silniční kolo pro začátečníky

KS Cycling Fahrrad Rennrad Piccadilly RH 56 cm,...

→ Viz Cena

Značka KS Cycling představuje své vysoce kvalitní silniční kolo, důmyslně vyrobené pro zábavu dospělých. Tento model vám jistě udělá radost, pokud hledáte pohodlné a lehké silniční kolo . Je vybaven mnoha vysokými rychlostmi, které vás při procházkách pravděpodobně nezklamou. Je samozřejmé, že díky 14 rychlostem je snadné najít svůj rytmus s vašimi rychlostmi, abyste mohli snadno vylézt na jakýkoli kopec , který vám stojí v cestě .

Služby
 • 56 cm vysoký ocelový rám.
 • Robustní.
 • Pohodlné a lehké.
 • Vybaveno 14 rychlostmi.
 • 28 palcové kolo.
Nevýhody
 • 85% předem smontované.
 • Žádné otvory pro připevnění stupaček.

Shrnutí a hodnocení zákazníků

KS Cycling 230 R Piccadilly Noir 28 je velmi pěkné kolo s velmi elegantním vzhledem . Snadno se trénuje díky 14 rychlostem, které umožňují snadno přejít rychlostí 30 km/h bez námahy. Tento nepřekonatelný model je podle zákazníků jako stvořený pro nasednutí na silniční kolo a shození pár přebytečných kil. Je dobré mít kolem 40 let.

 


2 – Eurobike XC550 21 rychlostí : nejlepší silniční kolo za nejlepší cenu s dvojitými kotoučovými brzdami

Eurobike Rennrad XC550, 21 Gänge, mit Scheibenbremsen,...

→ Viz Cena

Toto silniční kolo vám nabízí několik možností pro pestrý zážitek z jízdy. Díky systému kotoučových brzd nabízí silnější a dlouhodobější brzdný výkon. Tento model kola je vhodný pro osoby s výškou od 1,60 m do 1,75 m a vydrží zatížení až 130 kg . Elegantní design a kvalita designu učiní vaši jízdu dokonalejší. Navíc přichází s pohodlnými pedály a pohodlnými sedlem.

Služby
 • Úspěšný design.
 • Velmi dobrá hodnota za peníze.
 • systém kotoučových brzd.
 • Komfortní.
Nevýhody
 • Trochu těžký.
 • Vyžaduje seřízení pro řazení.
 • Řídítka jsou příliš nízko.

Shrnutí a hodnocení zákazníků

Je to velmi krásné silniční kolo, které vám může přinést štěstí při vašich jízdách. Systém kotoučových brzd je na rozdíl od tradičních čelisťových brzd velmi praktický a účinný . Velmi průměrná výroba s plnými osami kol, takže žádný rychlý zátah. Kolo má ale při dodání nějaké vady.

 


3 – SAVA 700C Shimano 3000 18 : nejlepší poměr cena/výkon a karbonové silniční kolo

No products found.

No products found.

Pro fanoušky výkonu a rychlosti v cyklistice zůstává SAVA levným silničním kolem vhodným pro ženy . Váží kolem 1100g a nemá tlumič. Díky své lehkosti zajišťuje uživatelům velkou úsporu energie . Zadní trojúhelník byl zkrácen, aby poskytl velmi stabilní rám, který se snadno ovládá.

Služby
 • rám z uhlíkových vláken.
 • Krátký zadní trojúhelník pro lepší stabilitu.
 • kónická hlava.
 • Integrovaný design dutého středového držáku.
 • Snadná konstrukce.
 • Zpráva o ceně nejlepší kvality.
Nevýhody
 • Poněkud drahý.

Shrnutí a hodnocení zákazníků

Toto kolo SAVA je velmi pohodlné a příjemné jako stroj. Je lehký a dobře navržený a lze jej klasifikovat jako prémiový produkt. Vyrobeno z vysoce kvalitního materiálu, je pevné a vhodné pro začínající i zkušené cyklisty. Podle zákazníků je toto kolo velmi kvalitní a naprosto odpovídá svému popisu.

No products found.

 


4 – SAVA HERD6.0 700C Shimano 105 7000 : nejlepší silniční kolo za 1500 eur

No products found.

No products found.

Pro milovníky cyklistiky a inovací je kolo této značky to pravé. Všechny komponenty tohoto kola jsou vyrobeny z uhlíkových vláken, včetně rámu, řídítek, sedlovky atd. To nabízí maximální úsporu energie při jízdě . Kromě toho 22rychlostní systém přehazovačky Shimano 105 7000, stejně jako brzdový systém, umožňují nastavit a ovládat jízdu.

Služby
 • 22 rychlost
 • Pohodlné sedlo.
 • Karbonové vlákno Toray T800.
 • Pevná a lehká konstrukce.
 • Snadné sestavení.
 • Všechno
Nevýhody
 • Vyžaduje určité úpravy.
 • Nejprve pocit ztuhlosti.

Shrnutí a hodnocení zákazníků

Toto kolo je jedno z nejlepších silničních kol. Nejen, že je velmi kvalitní, ale také se dobře udržuje a je cenově dostupný. Výjimečná technologie konstrukce přehazovačky a brzdového systému vám umožní efektivně ovládat a spustit vaši jízdu . Většina zákazníků je s tímto prémiovým produktem spokojena.

No products found.

 

Průvodce nákupem: jak vybrat silniční kolo?

Pomohly vám tyto top 4 najít model, který potřebujete?

5 otázek před nákupem

 • Proč si koupit kvalitní silniční kolo?
 • Co potřebuji?
 • Která kritéria jsou nejdůležitější?
 • Jaký je můj rozpočet?
 • Jaký model si mám vybrat?

Než si koupíte silniční kolo, měli byste zvážit řadu kritérií. Můžete se dozvědět o důležitých kritériích, která je třeba vzít v úvahu při výběru silničního kola z vaší rodiny nebo online.

1. Proč si pořídit silniční kolo?

Existuje několik důvodů, které vás mohou vést ke koupi silničního kola. Obecně platí, že silniční kolo je známé svou vynikající účinností. Ve skutečnosti jeho sportovnější geometrie a jeho vysoce výkonné komponenty zlepšují výkon cyklisty bez ohledu na jeho fyzickou kondici, úroveň a schopnosti. Dlouhé cesty jsou proto jednodušší a pohodlnější. Silniční kolo má navíc tendenci být lehčí , což je nepopiratelné, pokud chcete optimalizovat svůj osobní výkon.

No products found.

2. Kolik stojí silniční kolo?

Cena silničního kola závisí na modelu a jeho vlastnostech. Je jasné, že čím je výkonnější, tím je dražší . Pokud chcete investovat do dobrého kola, měli byste počítat s tím, že cena půjde velmi rychle nahoru. Za základní silniční kolo se cena odhaduje na 180 eur. U top modelu je to kolem 3000 eur. Pro dítě jsou první závodní kola k dispozici od 160 eur.

3. Jak vybrat silniční kolo?

Výběr vašeho silničního kola musí být založen na několika kritériích, konkrétně:

potřeby

Výběr vašeho silničního kola by se měl mimo jiné odvíjet od použití. Pokud si chcete jízdu jen užít , doporučujeme univerzální a robustní kolo . Pohodlné kolo na dlouhou cestu je vhodnější pro turisty.

Kvalita

Vždy si musíte vybrat velikost kola, zejména rámu . To druhé je důležité, protože na něm závisí pohodlí a estetika. Rám by tedy měl odpovídat vaší výšce. Informace o tom najdete na svém kole. Kromě toho je důležitá i hmotnost kol . Čím jsou lehčí, tím snadněji mohou jezdit.

Produkce

Rám silničního kola může být vyroben z oceli, hliníku, karbonu nebo titanu. Ocel a hliník jsou proudy. Karbon a titan jsou naopak na trhu dražší. Navzdory tomu je cena stále kompenzována jejich pevností a jízdním komfortem.

4. Jakou značku si mám vybrat?

Mezi nejinovativnější značky silničních kol patří Cube a Ghost. Tyto značky nabízejí silniční kola za bezkonkurenční ceny. Jsou k dispozici online, zejména na Amazon. Ale pro ty nejnáročnější a nejspořivější jsou dobré značky silničních kol jako SAVA, které jsou speciálně vyrobené z uhlíkových vláken. Existují desítky značek a stovky modelů. Je tedy těžké si vybrat. S ohledem na to jsme vybrali čtyři výše uvedená silniční kola a doufáme, že jedno z nich bude vyhovovat vašemu rozpočtu a očekáváním.

6. Jaké příslušenství pro silniční kolo?

Při nákupu kola nezapomeňte na drobné doplňkové příslušenství nutné pro dobrý trénink. Toto příslušenství zahrnuje automatické pedály jízdního kola . Je to proto, že většina silničních kol se dodává bez pedálů bez klipu. Máte tedy na výběr mezi vhodným střihem. Důležité je také vybavit se párem cyklistických bot s tuhou podrážkou . Díky tomu budete mít nohu na pedálu. Další nezbytné příslušenství je:

 • držák na dýně,
 • odpovídající outfit,
 • sluchátka atd.

7. Jaké jsou rozdíly mezi silničním a horským kolem?

Silniční kola jsou lehčí než horská kola a nabízejí cyklistovi možnost dosáhnout vynikající rychlosti . Kdo jezdí v horách, je nadšený, protože je příjemné na kole po asfaltových cestách, ale také snadno projíždí velké průsmyky. Silniční kola jsou méně špinavá než horská kola a méně trhají.

S horskými koly se dostanete mimo hlavní silnice. Tedy procházky v lese, na venkově atp. Ti, kteří milují jízdu na běžkách a mají velký strach ze sjezdů, si oblíbí horská kola.

Závěr

Při nákupu silničního kola si musíte položit určité otázky. jaké jsou vaše potřeby Jaký je tvůj rozpočet ? Jaký typ silničního kola hledáte? Jakou značku ? Měli byste vědět, že výběr silničního kola není něco, co děláte z rozmaru.

Jaké silniční kolo si mám vybrat?

Neztraťte se ve svém výběru na internetu. Na výběr je až příliš mnoho modelů. Pokud chcete sázku na jistotu a přizpůsobenou vašim potřebám , doporučujeme níže uvedený model k prodeji na Amazon.

No products found.