Top 10 nejlepších břišních přístrojů (a nejúčinnějších)

S pěknými břišními svaly o tom každý sní, každý o tom mluví a se správným materiálem na břicho to není tak těžké, když prokážete trochu odvahy!

Bohužel, jak vidíte, internet je plný zázračných léků, které vám slibují sladké tyčinky, aniž byste vstali z gauče.

Nabídek je tolik, že se rychle ztratíme a nakonec, když nevíme, co koupit, nakonec nekoupíme nic nebo nic.

Proto jsem se rozhodl, že vám rychle přinesu ty nejlepší stroje na břišní svaly, abs , glutes, někdy levné, někdy v televizi… nebo ne.
Výhodou je, že je k dispozici široká škála vybavení pro každého, kdo si může procvičit břišní svaly podle svých představ , a proto je zajímavé srovnání tohoto ab vybavení.

Jaký ab stroj si vybrat? Největším úspěchem současnosti je známý Fitmaxx 5 pro efektivní břišní svaly za pouhých 5 minut denně.

10 nejlepších abs zařízení

Hlavní věc je hledat zařízení, která fungují tak, aby vám umožnila znovu získat ploché břicho , zhubnout a mít pěknou sportovní linii bez falešné reklamy nebo výstředních inovací.

Zde je klasifikace břišních zařízení.

Aktuální nejprodávanější:

1- Ultrasport AB Wheel – dokonalé břišní kolo

Ultrasport Bauchtrainer AB Roller, Trainer inkl.Kniematte,...

Viz Cena

Pro ty, kteří mají rádi systém kol, je toto velmi dobře navržené, pohodlné a přichází s mini rohožkou pro vaše kolena. Co říct: Je to účinné, je to součást osvědčených technik , jak mít krásné břišní svaly.

Tento velmi kompaktní přístroj není nezajímavý pro měření obtížnosti cviků na břicho. Kolo Ultrasport AB Wheel získalo několik ocenění a těší se opravdové lásce ke svým uživatelům, což mu zaručuje vrchol.

Podložka, která je s ní dodávána, je skutečným plusem, protože tato cvičení je třeba provádět s koleny na podlaze a s opravdu pohodlnými rukojeťmi, které umožňují dobrý úchop a soustředit se na úsilí.

Drobná nevýhoda, podložka je mikroskopická a není vždy snadné na ní udržet kolena. V každém případě se jedná o levné a účinné Abs Devices .

 

2- Wonder Core Smart Abs Machine – žádné další abs

Wonder Core Smart Bauchmuskeltrainer,...

Viz Cena

Podivný stroj na břišní svaly, který, jak se zdá, plní své sliby. Základní technikou je leh na zádech a zvednutí trupu. S chytrým abdo a jeho 6 pracovními pozicemi s různou obtížností je práce s břišními svaly příjemnější, ale také efektivnější.

Tím, že se vypořádáte s obtížností (držadla poskytují nastavitelnou a flexibilní oporu pro vaše záda), pouze trénujete břišní svaly na svou úroveň a šetříte si krk, což je obecně slabá stránka této pracovní pozice.

Nabízí také možnost  procvičit paže a stehna, což je zajímavé, i když jste si ho kvůli tomu nekoupili. Smart abs přichází s 1 cvičebním průvodcem + 1 cvičebním DVD se 2 30minutovými lekcemi + 1 výživovým průvodcem + 1 uživatelskou příručkou.

Samotné zařízení Abs je robustní, i když za cenu bychom uvítali malou záruku, která není těžkopádná: 52 x 55 x 38 cm na 6 kg, takže se dá zasunout pod postel.

 

3- Capital Sports Sixish Core Bench v L – Nastavitelná lavice pro posilování břišních svalů

CAPITAL SPORTS Sixish Core - Bauchtrainer,...

Viz Cena

Zde je opravdu levná a kompletní lavička na břišní svaly, která vám poskytne pěkné tyčinky a bez váhání vyměníte starou desku na břišní svaly. Jakmile to uvidíte, představíte si zázraky, které dokáže, a chcete to vyzkoušet, aniž byste zapomněli na správnou cenu.

Termín posilovací lavice není uzurpován, protože vám umožňuje téměř plně zapracovat i zbytek těla. Stroj ab má robustní ocelový rám, který váží méně než 10 kg. Snadno zaujímá další polohy nakláněním, což umožňuje různé cviky.

Pružinový odpor není určen k nahrazení závaží, ale k provádění přirozených cvičení progresivní obtížnosti k posílení a zpevnění role kondice. Obecně platí, že pružiny jsou nezničitelné, což by vás mělo ujistit o dlouhé životnosti sedačky.

Řeknu, že je to rozhodně nákup bez rizika, díky kterému procvičíte velkou část těla, nejen břišní svaly, ale i paže, hýždě, stehna a dokonce i ramena.

 

4- Břišní kolo ODOLAND 6v1 – Kompletní sada za málo peněz

Odoland Bauchroller Set 6 IN 1 AB Roller Bauchtrainer...

Viz Cena

Žádná inovativní technologie zde, jen si mě získala jednoduchost. Někdy je dobré vědět, jak se vrátit k tomu podstatnému a k rozpočtovému aspektu , díky kterému je toto příslušenství dostupné všem.

Za prvé je tu ab kolečko , moderní, ale bez okolků pro ty, kteří preferují tuto osvědčenou pracovní polohu, a dále 1x AB válec, 2x stahovací tyče, 2x posuvné podložky, 2x madla, 1x švihadlo, a 1x kolenní ortéza.

Rukojeti jsou dlouhé, široké a protiskluzové / odolné proti potu pro pohodlné uchopení. Samotný systém nabízí dvojité kolečko pro dokonalou stabilitu . Nechybí ani madla na kliky . Podle mého názoru je to nezbytný doplněk, protože nejnepříjemnější věcí na push-upech je nepohodlí v zápěstí.

Nakonec pár „sportovních“ švihadel pro zlepšení vašeho tónu, kardia a synchronizace. Suma sumárum, balíček nabízí tři dobré fitness položky za cenu jednoho, což z něj dělá levný kus fitness vybavení a skvělou příležitost pro milovníky boardů, aby si kolo otestovali. Není důvod váhat.

 

5- SportPlus Ab Plank – stroj na břicho s plochým břichem

Bauchtrainer für Zuhause Gymform Ab Generator,...

Viz Cena

Další zajímavý stroj na břišní svaly, který vyniká svými schopnostmi a bezesporu je jedním z nejlepších strojů na břišní svaly . Dostupné ve 3 barevných kombinacích (modrá, černo/červená a bílo/červená).

Samotná technika spočívá v tom, že se postavíte čelem k břišnímu stroji, držíte se za rukojeti a poté vrátíte kolena zpět podél zábradlí. Jak používat ab stroj. I když to zní dostatečně hybridně, má to hlavní výhodu v tom, že pracuje se  svaly bez mučení páteře a zad .

Se 4 úrovněmi obtížnosti pro každý sklon budete mít jistotu, že budete mít své tyčinky , než začnete pracovat na čtvrtém.
V každém případě je zpětná vazba od uživatelů jednomyslná: všichni jsou s ní spokojeni, dokonce ani běžní stěžovatelé nemohou najít nic, na co by si stěžovali.

Samotný stroj na sezení je vyroben z trubkové oceli, snadno se montuje a nic nezkazí. Složí se na extrémně malý půdorys 103 x 17 x 55 cm. S touto tloušťkou jej bez obav zasuňte pod postel nebo skříň.

Neuvádím rozložené rozměry, protože rozložení podlahy se bude lišit v tom, že polohu a sklon určuje úroveň obtížnosti.

Monitor na baterie (součástí balení) vám poskytuje informace o spálených kaloriích, čase, trvání, vzdálenosti a opakování. Nezní to moc, ale vím, že je to vyřešené, když kontruji svým cvičením tím, že nemám rád počítání.

Když k tomu přidáte férovou cenu a dvouletou záruku , není důvod to nezkusit.

 

6- Total Crunch břišní posilovací stroj – k vidění na strojích na břišní svaly v televizi

BestofTv/M6 Total Crunch – Bauchmuskel-Trainer

Viz Cena

Podivný a nápaditý nový hubnoucí stroj, tentokrát uváděný jako ‚ Viděno v televizi ‚.

Na první pohled na něm musíte sedět a je to váha těla, která odvede práci v závislosti na polohách. Byli bychom skeptičtí, kdybychom byli zvyklí na klasičtější ab stroje, ale všichni uživatelé potvrzují spokojenost.

Mírnou nevýhodou však je, že když celé tělo pracuje v harmonii , celý břišní pás nepracuje rovnoměrně, což může způsobit, že budete muset cvičit, když se vám zachce. Plochému břichu není co vytknout, je skvělý .

Ve složeném stavu má rozměry pouze 82 x 39 x 20, což je velmi rozumné a pojme uživatele do 100 kg, čemuž napovídá jeho zřejmá robustnost (v tomto ohledu se vyhněte levnějším, ale méně kvalitním padělkům).

Protože se funkčnost na první pohled nezdá samozřejmá, ukázal jsem vám na YouTube malé video. Nevím, jestli si nechají v testu natočit břišní svaly sportovců, ale jasně vidíme, jak to funguje a určitě to funguje.

Malé video ve východoevropském jazyce, ale obrázky stačí k pochopení.

 

7- Fitmaxx 5 od VITAL Maxx – bestseller, který stále obstojí v testu

VITALmaxx Ftmaxx 5 Trainingsgerät inkl. Trainingscomputer |...

Viz Cena

Toto Abs zařízení viděné v televizi je téměř totožné se strojem znázorněným na obrázku 5. Tento má však některé ergonomické varianty , které by mohly uspokojit ty, kterým není nezbytně příjemné používat jiné stroje k práci s břichem.

Doporučuje to fitness trenér Detlef D! Zdá se, že Soost a Kate Hall a uživatelské recenze zařízení Abs toto doporučení ospravedlňují. Je samozřejmě skládací na objem 116 x 55 x 69 a váží pouhých 10 kg.

5 úrovní obtížnosti na sklon s vědomím, že stejně jako všechny stroje na břišní svaly, které používají tuto techniku, bude chvíli trvat, než pocítíte potřebu použít poslední úrovně.
Malinkou navíc jsou pro mě skvrny na kolenou, které ladí s tvarem. Opět zde najdete monitor s obvyklými funkcemi, ušetří vám starosti s počítáním počtu cviků nebo měřením času.

Jak jsem vám řekl dříve, jsou to malé detaily, které se liší od jednoho zařízení k sedadlu, kvůli kterému jeden preferuje jedno před druhým. V každém případě je to jeden z nejlepších strojů na břicho a zaručuje efektivní práci , která uspokojí začátečníky i náročné sportovce .

 

8- Tobalovací břišní kolo – Nejlepší kvalita/cena břišní kolo

Tobaling Bauchmuskeltrainer, mit dicker Unterlage für die...

Viz Cena

Pro ty, kteří nemají rádi tuto techniku, vypadají všechna břišní kola trochu stejně, ale ve skutečnosti jich existuje celá řada, všechny s různými kvalitami. Pokud koncept zůstává základní, výrobci jsou nuceni soutěžit ve vynalézavosti, aby se odlišili… k naší největší radosti.

Co se mi zde líbí, je velké kolo, které je dostatečně pružné, aby plynule doprovázelo pohyb.

Vnitřní karbonová brzda také umožňuje lepší zvládnutí stoupání a klesání, čímž se vyhnete zraněním zad, ke kterým může dojít, pokud na to nejste zvyklí.
Rukojeti jsou zakřivené a protiskluzové pro pohodlí.

Protože je kolo zakřivené, můžete snadno provádět pohyby do stran , abyste dobře propracovali celý břišní pás . Nakonec je samozřejmě dodávána s podložkou pro umístění kolen , ale je poměrně tlustá a pohodlná.

Neřeknu, že je to levný ab stroj, ale vzhledem k použitým materiálům a jejich síle zůstává cena celkem rozumná.

 

9- Ultrasport Ultra 150 Curved Power Ab – břišní gluteální stroj

Ultrasport Bauchtrainer Ultra 150 Power AB Trainer,...

Viz Cena

Zde je jeden z nejnovějších ab strojů z našeho výběru.

Přestože je na vrcholu , od ostatních se liší pouze komfortem, který nabízí a patří mezi nejúčinnější ab stroje. Předpokládejme, že s těmito třemi prezentovanými posilovacími stroji na břicho, pokud vám některý z nějakého důvodu nevyhovuje, můžete si vybrat jiný, který lépe splňuje vaše očekávání.

Jednak má ve složeném stavu rozměry pouze 128 x 54 x 16 cm. Díky tloušťce 16 cm se vejdou téměř pod každý nábytek nebo postel.

Jako vždy tento stroj na břišní svaly pracuje na zádech, pažích, břiše, bocích, hýždích a nohách a kombinuje kardio a silový trénink , aby pomohl udržet ploché bříško.

Je to nastavení sklonu, které určuje obtížnost, ale opět to dá hodně práce, než se dostanete do finálních úrovní. Uživatelé pociťují účinky po 3 týdnech rychlostí minut denně a bez namáhání zad.

Drobnou chybičkou tohoto stroje při práci na břiše mohou být vycpávky na pažích, které bychom si přáli trochu větší a tlustší, ale i tak je to rozumné a každý uživatel má své preference.

Vozík je velmi flexibilní a klouže velmi dobře jako u monitoru, žádné překvapení: pohyby/minuta, doba trvání a spotřeba kalorií. Pokud je těžké si mezi 3 prezentovanými strojky Abs vybrat, koncept je bezesporu vynikající, cena vždy dostupná a skutečné výsledky na vás čekají.

 

10- Perfect Fitness Ab Carver Pro – Nejlepší ab cyklus

Perfect Fitness 311076 Bauchtrainer Mit Knieschützer und...

Viz Cena

Byl bych nedbalý, kdybych dokončil tento článek, aniž bych vám ukázal břišní kolečko Perfect Fitness Ab Carver Pro . Dokonce musím mluvit o abdo roll . Technologie motocyklu je samozřejmě vždy stejná, ale pokud jste jedním z jeho následovníků, víte, že dobré kolo může znamenat velký rozdíl.

Toto není levný stroj na břišní svaly, je to špičkový stroj na břišní svaly se skvělými funkcemi. Kolo je extrémně široké a vyklenuté, což vám poskytuje vynikající stabilitu , ale také podporuje boční šikmé cvičení .

Disponuje kinetickým motorem s karbonovými pružinami a turbokompresorem pro změnu odporu jak při klesání, tak při stoupání, takže je dostupný i pro začátečníky.

Šikmé, protiskluzové rukojeti nabízejí velmi dobrý úchop. A kolenní podložka je samozřejmě k dispozici. Každého svoje kolo, řeknete si, ale tohle by byla škoda nevyzkoušet.

 

Závěr: Jaké zařízení na břicho si vybrat?

Na závěr bych rád řekl, že mnoho skládacích strojů na břišní svaly vypadá stejně, ale pouze když několik strojů používá stejnou techniku, nutně vypadají, že vypadají stejně, zatímco mnohé rozdíly je mohou odlišit.

V tomto případě jsme udělali výběr mezi nejlepšími ab stroji a pokusili jsme se vám přinést toto malé srovnání s vědomím, že hlavní rozdíly jsou subjektivní. Takovému uživateli bude více vyhovovat jedno než druhé a naopak.

Pokud plánujete cvičit paže a břišní kolečko nebo břišní rolování, měli byste také cvičit hýžďové svaly, zádové svaly na rotopedu nebo eliptickém trenažéru ?

Obecně platí, že většina strojů na břicho vždy kombinuje hýžďové svalstvo pro ploché břicho a dobrý výsledek hubnutí . Jsou také levnější na nákup a zabírají méně místa. Proto je důležité být dobře informován, zejména při porovnávání zákaznických recenzí na komerčních webech a hledání zařízení, které je pro vás to pravé .

Ať už hledáte špičkový stroj nebo levný stroj na břišní svaly , mezi těmito top 10 nejlépe ručně vybíranými stroji na břišní svaly určitě najdete ten správný.

zařízení na posilování břicha

Vždy jsem chtěl stroj na břišní svaly, ale pozor, stroj, který ti umožní pracovat na břiše, aniž by mě bolela záda, a dá mi ploché břicho.

Žádné zázraky a jednoduchá řešení neexistují, musíte se snažit mít pevné svaly pod břišním tukem a nebát se vystavit břicho bazénu nebo pláži.

Pokud máte žaludek s pár vybouleninami a nemáte nadváhu, pak vám chybí fyzická aktivita a potřebujete se dostat na kardio a ab stroje.

Alternativy k Abs strojům

Kromě klasických břišních strojů existují břišní pásy pro méně odvážné, méně sportovce nebo jen pro vytížené. Pro rychlejší výsledky se však kromě břišního stroje doporučují břišní popruhy. Samotný bederní pás nepřináší dostatečné výsledky.

Hodnocení zákazníků

Před nákupem stroje na ab je důležité porovnat recenze zákazníků. Stále jste nenašli ab stroj svých snů?
Kliknutím sem zobrazíte zákaznické recenze našeho oblíbeného modelu.