Top 7 nejlepších boxovacích pytlů

Pro pokrok v boxu, karate nebo jiných bojových uměních je nejlepším tréninkovým doplňkem boxovací pytel. Ale aby jeho použití bylo opravdu efektivní, musíte zvolit kvalitní model přizpůsobený vašim potřebám (úroveň a četnost používání).

Z tohoto důvodu jsme provedli inventuru tohoto srovnání nejlepších boxovacích pytlů. Náš výběr je založen jak na výsledcích nezávislých testů, tak na recenzích zákazníků. Dva nezaujaté zdroje informací, které nám umožňují poskytnout vám spravedlivý názor na skutečně nejlepší boxovací pytle.

7 nejlepších boxovacích pytlů

Aktuální nejprodávanější:

Co je to boxovací pytel?

Boxovací pytel je nezbytným doplňkem pro perkusní bojová umění. Hodit se ale může i na kardio trénink nebo fitness.

Držený na řetízku , pokud se jedná o závěsnou tašku nebo umístěný na stojanu , pokud se jedná o stojací tašku, může být více či méně široký v závislosti na uživateli.

Stejně tak se materiál, který je uvnitř, výrazně liší v závislosti na sledovaných cílech. Písek pro profesionály, molitan pro děti, ale i pytle plněné pilinami, skelnou vatou, vodou…

Jak funguje boxovací pytel?

Používání boxovacího pytle se může na první pohled zdát velmi jednoduché. Vybaveni vhodnými rukavicemi udeříme do pytle výbušností a silou. Ten druhý víceméně zachytí úder v závislosti na váze a výstřelu, což je skvělý způsob, jak si procvičit umístění komb úderů. Tady jde o to, mít před sebou odpor, na rozdíl od stínového boxu .

Výhody a oblast použití

Boxovací pytel je v podstatě určen pouze pro trénink anglického boxu a dalších nárazových sportů, jako je kickbox nebo thajský box . Dokonalý kompromis mezi stínovým boxem a sparingem, umožňuje vám umístit své kombinace úderů do skutečných podmínek úderů, ale bez riskování replik od soupeře. Pohyb sáčku při zásahu může ve skutečnosti přidat na realismu. Z dalších výhod boxovacího pytle můžeme zmínit také jeho kardio tréninkový aspekt.

Sledování:

Ve skutečnosti je potřeba hodně energie, abyste zůstali ve střehu, zůstali v pohybu a udeřili v rytmu. Trénink s boxovacím pytlem, i když stále poněkud opomíjený, je proto výborným kardio tréninkem pro získání dobré fyzické kondice.

Jaké typy boxovacích pytlů existují?

Existují různé typy boxovacích pytlů, z nichž každý má své vlastní kvality a užitečnost, které podrobně popíšeme níže.

– Závěsný boxovací pytel

Toto objemné a těžké úderové zařízení je mimořádně účinné. Zavěšení doma však vyžaduje prostor a velmi pevný upevňovací bod, jako je trám. Pak je to ideální boxovací pytel, pokud máte nějaké zkušenosti s bojovými uměními a chcete umět bít bez zábran.

– stojící boxovací pytel (volně stojící)

Tento model dokáže přistát přímo na zemi a je mnohem mobilnější než předchozí. Jedná se o volně stojící boxovací pytel. Často levnější , umožňuje vám pracovat více na dynamice a výbušnosti než na vaší surové síle.

– Boxovací pytel pro děti a mládež

Tento typ modelu, který se nejčastěji prezentuje ve formě odpalovací věže, je lehčí a menší, aby umožnil dětem trénovat a postupovat, aniž by se zranily . Existují levné modely pro batolata jako Dynamistik a středně pokročilé modely pro teenagery jako Dripex.

Nejlepší boxovací pytle

1 – RDX 13 PC: kupující preferovali boxovací pytel

RDX Boxsack Gefüllt 4PC Set, 5ft Erwachsene Anti...

Viz Cena

Na všech online maloobchodních stránkách a recenzích získává RDX 13 PC Bag drtivou většinu kladných recenzí, ale odpovídá své pověsti ? Bez napětí můžeme odpovědět ano, protože je to skutečný tréninkový set, který se nám prodává s touto taškou. Rukavice značky RDX, švihadlo, chrániče pěstí, pružina…

Balíček je velmi kompletní. Navíc je vybavena extra silným ocelovým řetízkem, který vám umožní zavěsit tašku na jakýkoli nosník. Mají dokonce spodní popruh na zavěšení, aby se taška v případě nárazu neposunula. Přidejte k tomu agresivní design , ale ne příliš, pěknou robustnost, výběr ze dvou velikostí při nákupu a máte jeden z nejlepších boxovacích pytlů.

Všimněte si také, že tento sáček je dodáván předem naplněný od RDX, takže náklady na dopravu mohou být značné. Náklady jsou uvedeny v perspektivě, protože taška je stále velmi cenově dostupná.

Většina :

 • Velmi dobrá hodnota za peníze
 • Sáček je dodáván naplněný
 • Taška je pevná a pevná

Nevýhody :

 • Vysoké náklady na dopravu
 • Trochu světla pro zkušenější

2 – Dripex: dobrý volně stojící boxovací pytel

Dripex Boxsack für Erwachsene, frei stehend, robust,...

Viz Cena

Pokračujme v našem srovnání nejlepších boxovacích pytlů 2020 se stojacím pytlem značky Dripex. S výškou 175 cm a průměrem  26 cm dokáže toto nárazové zařízení absorbovat údery po celé své ploše díky dvěma PVC tlumičům. Tato taška navíc díky svému dnu (k naplnění pískem) nabízí  vynikající stabilitu a robustnost .

Skládá se z trubice z nerezové oceli pokryté několika vrstvami pěny, ekologického látkového čalounění a kůže, je vysoce odolná proti roztržení. Jeho velká výhoda spočívá v tom, že umožňuje velkou volnost při tréninku. Protože do něj lze zasáhnout ze všech úhlů, pěstmi, lokty nebo chodidly, umožňuje optimální trénink v různých bojových uměních.

Nabízí také rychlý odraz, který vám umožní pracovat na výbušnosti i technice . Zkrátka jedinou vadu, kterou na tomto modelu najdeme, je to, že je o něco dražší než ostatní konkurenční produkty a nenabízí další příslušenství v objednávce.

Sledování:

Ale to jsou jen maličkosti, které nebrání tomu, aby se tento volně stojící boxovací pytel objevil v tomto srovnání na vybraném místě.

Většina :

 • Velká všestrannost pro uživatele
 • Robustnost a stabilita na setkání
 • 360° obličej

Nevýhody :

 • Dodávka bez dalšího příslušenství
 • Trochu drahé

3 – Everlast Nevatear: nejlepší vysoce výkonný boxovací pytel pro zkušené boxery

No products found.

No products found.

Naše srovnání uzavřeme odolnou taškou od jedné z nejlepších značek na trhu: Everlast Nevatear . Co vás na této tašce jako první zaujme, je její čistý a klasický design, který je pro značku typický. Další zajímavostí této značky je, že nabízí možnost výběru mezi několika velikostmi tašek tak, aby odpovídaly velikosti kupujícího.

Menší model je vhodnější pro anglický box. Ostatní se velmi dobře přizpůsobí sportu nohou a pěstí . Tato taška je díky své povaze plněná látkou a je odolná proti nárazu. Ale pokud jste trochu těsní ve stabilitě, můžete jej také zavěsit ze země pomocí popruhu, i když by to nemělo být nutné.

Tato taška je z vnější strany potažena polyuretanem a zevnitř bavlnou a je vyrobena tak, aby vydržela a měla by uspokojit i ty nejnáročnější bojovníky.

Většina :

 • Vysoce kvalitní robustnost, odolnost a stabilita
 • Střídmý a příjemný design
 • Dobrá hodnota za peníze

Nevýhody :

 • Taška je objemná a zabere hodně místa

Časté nedostatky: na co si dát pozor při nákupu boxovacího pytle?

Když kupujete boxovací pytel, existuje několik věcí, které musíte absolutně zvážit, abyste si vybrali tu nejlepší. Nejprve se ujistěte, že váš produkt má váhu, která odpovídá vaší úrovni a vaší vlastní váze. Obecně platí, že taška by měla mít alespoň  polovinu váhy svého majitele, aby byla účinná. Poté pečlivě vyberte materiál, který chcete, aby taška obsahovala.

Písek se obvykle hází dovnitř, ale pod údery má tendenci ztvrdnout, a proto může být pro některé lidi příliš odolný. Můžete proto dát přednost sáčku naplněnému vodou, látkou, pilinami nebo dokonce skelnou vatou . Nakonec si vyberte tašku, která vyhovuje vašim cílům, protože existuje několik typů.

Některé jsou pro, když chcete zlepšit rychlost úderů, jiné pro vaši sílu a další jsou speciálně navrženy pro určitý druh bojového umění . V každém případě, pokud se budete řídit radami v tomto srovnání, měli byste snadno najít ten nejlepší boxovací pytel.

Výhody a nevýhody na základě zpětné vazby od zákazníků

Naše srovnání nejlepších boxovacích pytlů je částečně založeno na názorech uživatelů, zde jsou pozitivní opakující se komentáře nalezené v jejich online recenzích a srovnáních.

výhody:

 • Pevné kování:  Závěsné boxovací pytle jsou zavěšeny na řetězech a závěsech. Všeobecná shoda je, že pevnost tohoto příslušenství je spolehlivá.
 • Rychlé dodání navzdory velikosti produktu:  boxovací pytel může být těžký a objemný. Navzdory tomu značky doručují objednávky rychle. V každém případě jde o obecný názor kupujících.
 • Přítomnost dalšího příslušenství v objednávce:  s taškou jsou často dodávány ochranné rukavice a další příslušenství, podle komentářů dobrý bod.
 • Dobrá hodnota za peníze: uživatelé vysoce oceňují odolnost a kvalitu tašek, zejména s ohledem na poměrně dostupnou cenu většiny modelů tašek.
 • Velmi snadná montáž:  V komentářích nejsou uvedeny žádné potíže při sestavování tašky. Naopak, při mnoha příležitostech je vyzdvihována snadnost montáže.
 • ŠIROKÝ VÝBĚR:  Ať už trénujete anglický, thajský nebo francouzský box, jste bojovník v MMA nebo kickboxu, existuje široká škála tašek, které vám pomohou dosáhnout vašich cílů.
 • DOBRÁ ŽIVOTNOST:  Odolnost proti úderu, dobrý úchop, boxovací pytle mají dlouhou životnost téměř pro všechny uživatele.

Nevýhody:

Přestože jsou v menšině, najdeme i některé opakující se nedostatky a nevýhody , které lze nalézt v zákaznických recenzích a srovnáních.

 • Chybějící návod k použití příslušenství ovladače .
 • Vazba má tendenci slábnout v průběhu času a mnoha použití.
 • Hmotnost a velikost nejsou vhodné pro daný účel (např. příliš lehké pro profesionály).
 • Boxovací pytel je trochu měkký, což ovlivňuje účinnost úderu .
 • Stojací vak je příliš mobilní pro vysoce intenzivní cvičení.
 • Vzácný jev, může se stát, že objednávka není při dodání kompletní.
 • Boxovací pytel s vodou může prosakovat a tím znečistit podlahu.

Jak se hodnotí boxovací pytel?

Dripex Boxsack für Erwachsene, frei stehend, robust,...

Dalším zdrojem informací použitým v našem srovnání je názor testerů a odborníků v oboru . Zde jsou hlavní kritéria, na kterých jsou založeny výsledky jejich testů.

 • Péče o boxovací pytel

Pro optimální trénink vak musí zůstat vak co nejstabilnější a musí být schopen absorbovat nárazy. Je to tedy prvek, který je třeba zvážit při výběru modelu, který by měl mít své místo ve srovnání nejlepších tašek.

 • Síla boxovacího pytle

Ať už jde o zabránění únikům, propíchnutí nebo neodpojení od držáku, výrobek musí být vždy pevný , aby se dostal na pódium pro nejlepší boxovací pytle roku 2020.

 • Přizpůsobivost tašky

V závislosti na tom, zda je zaměřen spíše na ženské publikum, začátečníky, bojovnice , musí mít taška různé vlastnosti. Dětská taška by například neměla být příliš tvrdá, dámská taška by neměla být příliš objemná… To je velmi důležitá informace, kterou si můžete vzít z porovnání.

Kde si můžete koupit boxovací pytel?

Nejlepší způsob, jak si koupit boxovací pytel, je jít online. Důvod ?

Sledování:

Nejlepší značky příslušenství pro bojová umění nemají mnoho obchodů, což omezuje výběr na produkty prodávané běžnými sportovními značkami.

Přestože je vybavení v těchto prodejnách kvalitní, u většiny zůstává omezeno na praxi. Na druhou stranu na internetu mezi největšími značkami najdete boxovací pytel přesně podle vašich potřeb.

Kromě toho můžete při nákupu svého vybavení na internetu těžit z názoru celé spotřebitelské komunity díky srovnávacím tabulkám a velmi kompletním nákupním průvodcům. Konečně je to také skvělý způsob, jak nakupovat za nejlepší cenu a těžit z dobrých trvalých plánů, aniž byste museli opustit domov.

Alternativy k boxovacím pytlům

Existuje mnoho alternativ k boxovacím pytlům, které jsme v našem srovnání nezahrnuli, jako jsou speed bagy. Mini boxovací pytel připevněný na elastickém pásku, s tímto malým předmětem můžete pracovat na rychlosti psaní a reflexech.

POWRX Punchingball I Standbox Trainer höhenverstellbar I...

→ Zobrazit na Amazon

Zmínit můžeme také Box Strike Shield a Box Strike Pad , které umožňují trénovat přímo s partnerem. Konečně je možné obejít se úplně bez vybavení a udělat nějaké sekvence stínového boxu.

Tato praxe je velmi účinná pro kardio a pro integraci kombinací a má tu výhodu, že je zdarma. Ale navzdory všem těmto alternativám zůstává boxovací pytel králem vybavení pro pokrok v bojových uměních.

FAQ

Kde je instalován boxovací pytel?

Boxovací pytel přirozeně najde své místo v garáži nebo ve sportovní místnosti. Jen si musíte být jisti, že je dostatek místa pro optimální využití.

Jaká je nejlepší velikost boxovacího pytle?

Lepší velikost boxovacího pytle neexistuje. To druhé závisí na vaší morfologii, vaší disciplíně a vašich cílech.

Jaký je nejlepší boxovací pytel?

Nejlepší tašky na box jsou od značek, které se na box specializují. Jeden z nejoblíbenějších je zmíněn v našem srovnání a není jím nikdo jiný než Everlast.

Jak trénuji s boxovacím pytlem?

Existuje mnoho možných cviků s boxovacím pytlem. Opět, který z nich preferujete, závisí na vaší praxi bojových umění a vašich cílech. S tímto typem náčiní je také možné cvičit HIIT, který je velmi účinný.

Jaký je nejlepší boxovací pytel pro kickbox?

Pro sportování nohou/pěstí může být zajímavější zvolit volně stojící boxovací pytel. Průměr je užší, povrch je méně objemný a snadněji se pohybuje. Ve třech sáčcích vybraných pro naše srovnání je tedy Dripex pro tento typ použití ideální.

Jaký je nejlepší boxovací pytel pro začátečníky?

Pokud s bojovými sporty začínáte nebo si jen chcete vypustit páru, nemá smysl investovat do příliš těžké a tvrdé tašky. Ve skutečnosti, pokud nemáte zvládnuté techniky úderů, můžete se zranit. Vyberte si tašku, která splňuje kritéria, která jsme vyvinuli dříve v tomto srovnání.

Jak najdu nejlepší boxovací pytel?

Nejlepší boxovací pytel neexistuje. Především musíte najít tašku, která vyhovuje vaší morfologii, vaší úrovni. K tomu existuje mnoho online zdrojů, které vám umožní provést výběr přizpůsobený vašim potřebám.

Boxovací pytel na hubnutí?

Všichni se shodují, že trénink s boxovacím pytlem je pro hubnutí perfektní. Cvičení ve vysoké intenzitě po dobu 20 minut každý den vám umožní spalovat kalorie, pracovat na kardio, posilovat svaly a zlepšovat mysl a koordinaci. Tato každodenní praxe je proto mimořádně prospěšná mimo hubnutí.

Nejoblíbenější boxovací pytle